TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Šaľa » Šaľa » Priestory » Obchodné priestory »

Prenájom OP v centre mesta Šaľa

Prenájom OP v centre mesta Šaľa

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom obchodné / kancelárske priestory v centre mesta Šaľa. Ulica: Hlavná / Feketeházyho / Kráľovská Rozloha: 176,04 m2 /celý priestor/ pozn. : možnosť rozdelenia priečkami na 2 alebo 3 menšie obchody /podľa dohody a potreby nájomcu/ Vybavenie: - 3x sklad, 3x sociálne zariadenie, 3x prípojka vody, 3x elektrické hodiny, sanita - predpríprava na alarm - predpríprava na kamerový systém - predpríprava na klimatizáciu - predpríprava na malú kuchynku v sklade - predpríprava na TV, internet/optika/ - predpríprava na svetelné reklamy v exteriéri - dlažba vo farbe modro-sivá matná v celom priestore, rozmer 60x60 /bude dodaná a osadená/ - nové sadrové stierky + maľovka - hliníkové okná s izolačným sklom - kúrenie je zabezpečené vlastnou kotolňou - parkovanie za budovou pre 14 áut /pozn. vo výstavbe/ - zámková dlažba popri budove /pozn. vo výstavbe/ - ulica Feketeházyho bude pokračovať popri budove a bude sa napájať na Kráľovskú ul. /vydané stavebné povolenie = vo výstavbe/ Cena za m2 = 12,50 eur bez dph Pre bližšie info ma kontaktujte alebo volajte na tel. 0905 407 812

Cena: 1,00 €/mesiac

  0,00 €/mesiac/m2

Kategória: Obchodné priestory - Prenájom

Lokalita: Šaľa - Šaľa
(Obchodné priestory - Šaľa)

Úžitková plocha: 177 m2

Dátum aktualizácie: 14.12.2018

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

TP Centrum s.r.o.

Hlavná 8, Šaľa
0905 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk